Jak udekorować ścianę nad piwnicą

Zagospodarowanie swojego mieszkania oznacza ogromne wyzwanie. Zanim zaczniemy działanie najczęściej nie wiemy, jak wiele czeka na nas problemów do rozwiązania. Przestrzeń w własnym m wymaga przemyślanego zaaranżowania. Nie ominie cię przeglądanie portali o urządzaniu wnętrz oraz oglądanie najnowszych magazynów.
Czasami skupiamy się w pierwszej kolejności na najważniejszych pomieszczeniach. Z czasem jednak przychodzi pora również na mniej ważne składniki wystroju domu. Przykładem jest ściana znajdująca się nad schodami.

Dobrze odpowiednio ją zaplanować, ponieważ większość z domowników będzie mijać ją co najmniej kilka razy każdego dnia.
Fajnym pomysłem na zaaranżowanie tej na pierwszy rzut oka bezużytecznej przestrzeni jest stworzenie swojego rodzaju kącika wspomnień. Aby wcielić w życie ten pomysł, przydadzą się rodzinne zdjęcia. Dobrze wywołać je w różnorakich rozmiarach i oprawić w ramki o spójnej kolorystyce. Każde przejście po schodach będzie przywodzić na myśl miłe wspomnienia.W wielu mieszkaniach brakuje odpowiedniego miejsca, żeby wystawiać familijne fotografie.

Oryginalnym pomysłem na udekorowanie przestrzeni na klatce schodowej może być naklejenie ciekawej fototapety. Świetnie będą prezentować się te fototapety, na których będzie widać głębia. Przestrzeń klatki schodowej optycznie zwiększy się. Interesujący efekt można uzyskać, decydując się na fototapetę ze… schodami. Otrzymasz iluzję, jakby z domowych schodów można było przedostać się na włoską dróżkę czy malowniczą parkową ścieżkę.
Jeśli wybierasz mniej rzucające się w oczy rozwiązania, weź pod uwagę praktyczne oświetlenie na ścianie nad schodami. Mogą interesująco wyglądać, a w tym samym czasie wspierać bezpieczeństwo mieszkańców.

sweet birthday messages